środa, 29 kwietnia 2015

Wróciło! a przynajmniej tak mi się wydaje ;)

No cześć!

Pewnie zauważyliście, że trochę mnie nie było. Ostatnio wiele się działo, stąd moja długa nieobecność. Obecnie wcale nie jest lepiej, ale jeśli nie wrócę do blogowania teraz, to nie wiem kiedy byłby na to odpowiedni moment. Poza tym nie oszukujmy się! bardzo się za Wami stęskniłam :)

To może pokrótce się wytłumaczę, a właściwie to bardziej się pochwalę, czyli kilka powodów mojej nieobecności ;)
1. Praca! mam pracę, która nie dość że zajmuje mi sporo czasu, to jeszcze kradnie mi dość specyficzne pory dnia - na przykład dziś 12 - 22 ;) 
2. Kurs prawa jazdy - w końcu się zdecydowałam i oczywiście żałuję! Do końca jeszcze daleko, ale prawdę mówiąc wcale mnie to nie bawi i gdyby nie fakt, że prawo jazdy mieć muszę, to zostałabym przy moim nowiutkim skuterku - myślę, że jeszcze pokażę Wam Romka ;) którego początkowo również uważałam za narzędzie samozagłady ;)
3. Kurs wizażu - znalazłam szkołę, zapisałam się i nie mogłam się doczekać aż się zacznie, a teraz nie mogę uwierzyć, że jestem już po! Teraz tylko muszę się ogarnąć i wejść w rolę prawdziwego wizażysty! Jestem też na etapie kompletowania kufra, zatem z pewnością pokażę Wam kilka ciekawych kosmetyków ;) W najbliższym czasie zamierzam też odbyć praktyki w Inglocie i Sephorze, więc na pewno będzie się działo.
4. Turniej StarCraft 2. Sama nie wiem jak to się stało, ale od jakiegoś czasu, cyklicznie już, współorganizuję turniej esportowy.Świetna zabawa, rosnąca popularność, duża satysfakcja i zaskakująco dużo tematów do ogarnięcia...
5. Inne - czyli urzędy, lekarze, święta, i wiele wieeeele innych... 

No nic. Na dziś to tyle, ale obiecuję, że kolejny post będzie już niedługo!
Na koniec przepraszam osoby, którym nie odpisałam na maile. Wszystkie przeczytałam i codziennie o nich pamiętam, ale nigdy nie ma okazji, żeby spokojnie usiąść i odpisać. Postaram się to zrobić jeszcze w tym tygodniu! Życie towarzyskie może poczekać kolejne dwa miesiące ;)

Przytulam! 

13 komentarzy:

 1. Wreszcie wróciłas :D Sporo się działo u Ciebie ;D Kompletowanie kufra... Ehh ja teraz mam to samo więc wiem co czujesz :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że będzie z kim na ten temat porozmawiać ;)

   Usuń
 2. Ja mam zaraz mature, przeprowadzke, zaczynam prace.. wiec tez troche tego u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. woow rzeczywiście zabiegana jesteś, trzymam kciuki za kursy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! i rzeczywiście trochę się tego nazbierało ;)

   Usuń
 4. Witam z powrotem :) Też przez pracę mam bardzo mało czasu na blogowanie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że jednak trochę go znajdziesz! :)

   Usuń
 5. W końcu jesteś! Przysięgam, że ostatnio myślałam co się z Tobą dzieje!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze sprawiają największą frajdę i ożywiają tego bloga, dlatego śmiało! Wyrażajcie swoje zdanie ;) za co Wam bardzo dziękuję :)